Firmamız MASAŞ MAKİNA LTD. ŞTİ. Uzun yıllardır Türkiye’de demir işleme tesisleri ve demir kesme bükme makinaları konusunda çözümler üretmekte satış – satış sonrası servis ve yedek parça hizmeti vermektedir.


Misyonumuz, günümüzün gelişen teknolojisini Türkiye ve komşu ülkelerdeki kullanıcılara tanıtmak ve bu doğrultuda hizmet vermekteyiz.


Rekabet şartlarının arttığı ortamda inşaat ve hazır demir sektöründeki firmaların maliyetlerini düşürmesi, üretim kalitesini artırması, işçilik ve birim maliyetlerini düşürerek daha efektif ve seri imalat yapabilmesi için dünyadaki tüm yenilikleri en yüksek hizmet kalitesi ve yüksek iş ahlakı sunmak şirketimizin ana felsefesidir.


Yaklaşık 30 yıllık sektör tecrübesi olan firmamızın teknik elemanları tüm teknolojik gelişmeleri yurt dışında takip eder ve eğitim seminerlerine katılırlar.


Uzman kadrosu ve ülkemizin en büyük makine – yedek parça stokları ile çalışan firmamız Türkiye’nin lideri ve en iyisi olmaya devam edecektir.


Türkiye tek yetkili mümessili olduğumuz, konusunda dünyanın en büyüklerinden olan İtalyan Schnell Spa. Firması 1980 yılından bu yana ülkemiz sektörünün tartışmasız lideri konumundadır.


Schnell Spa. Firması 1960 yılından beri yüksek kaliteli demir işleme tesisleri ve inşaat demiri kesme bükme makinaları sektöründe çözümler üretmekte ve hizmet vermektedir.


Ayrıca yine Türkiye tek yetkili mümessili olduğumuz İtalyan Tecmor Srl. Firması ile yaklaşık 1990 yılından beri demir kesme bükme ve etriye makinaları sektöründe ülkemiz pazarının lideri konumundadır.