SCHNELL

Schnell Grup olarak, 7 makine üretim, 1 yazılım programı ve 5 servis desteği olmak üzere toplamda 14 şirketi bünyemizde barındıran çok uluslu bir şirket olmakla beraber 50 acenta ve ithalatçılarımız ile piyasadaki pozisyonumuzu genişletmeyi amaçlıyoruz. Schnell Grup olarak sabit hiyerarşik bir yapının aksine bünyemizde bulundurduğumuz firmalara kendi karar ve hedeflerini belirleme özgürlüğünü sunan bir şirket olmakla övünç duyuyoruz.

ELEMATIC

Elematic beton teknolojisi ile dünyanın önde gelen firmalarından biridir. Elematic olarak 100'ün üzerinde ülkede ve 6 kıtada hizmet vermekteyiz. Tek bir makineden üretim hattına, aradığınız tüm ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda "Akıllı Gelişim" sloganı ile müşterilerimize sunuyoruz.

SCHNELLWIRE

Schnell Grup 7 makine üretim, 1 yazılım programı ve 5 servis desteği olmak üzere toplamda 14 şirketi bünyesinde barındıran çok uluslu şirket olmakla beraber 50 acenta ve ithalatçılarımız ile piyasadaki pozisyonumuzu genişletmeyi amaçlıyoruz. Schnell Grup olarak sabit hiyerarşik bir yapının aksine bünyemizde bulundurduğumuz firmalara kendi karar ve hedeflerini belirleme özgürlüğünü sunan bir şirket olmakla övünç duyuyoruz.

BIANCHI

1964 yılından günümüze Bianchi olarak üretim süreçleri içerisnde yaşanabilecek çeşitli problemlerin çözümü üzerinde en ileri düzeyde teknoloji kullanarak destek vermekteyiz.

TECMOR

TECMOR S.r.l. 50 yıllık kesme,bükme ve kombine makinesi üretici tecrübesiyle her bir müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümü sunmayı amaçlamaktayız.


MARCANTONINI

Tüm üretim hattını yönetiyoruz.
Eğer prefabrik bina yapacaksanız, güvenilir ve sağlam bir projeye ihtiyaç duyarsınız. Biz marcantonini olarak burada devreye girer tesis,ulaşım ve dağıtım sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı oluruz.


EDILGRAPPA

Edilgrappa inşaat, endüstri ve kurtarma alanlarında 700 bar yüksek basınçlı hidrolik araçlar üretir. Yüksek performanslı, güçlü ve en hafif kesme makinesinden en ağır kesme makinesine varıncaya geniş ürün yelpazemiz ile hizmet etmeye hazırız.